Kitesurf kursused

Kitesurf kursused on selleks et tagada maksimaalne turvalisus ja kiire areng sõitma saamiseks. Lohesurfi alustamine iseseisvalt võib lõppeda väga halvasti.

Meie programm on üles ehitatud vastavalt IKO (International Kiteboarding Organisation) standarditele ja õppekavale, mille on välja töötanud maailma parimad. IKO koolitusprogramm koosneb 3 tasemest: algkursus (õppelohe, pumbatav lohe), sõidukursus (pumbatav lohe, laud ja sõitmine) ja trikitamise kursus (hüpped, keeramised ja lohe parem valdamine).

Algkursuse käigus õpime tundma ohte, määrame tuule suunda, lennutame õppelohe ja tutvume selle päästesüsteemidega. Saame teada mis on tuuleaken, mis on merereeglid ja palju muud. Samuti õpime tundma suurt täispumbatavat lohe, uurime päästesüsteeme ja tunnetame lohe jõudu. Õpime lohega kõndimist, lohe kättesaamist veest, enese päästmist ja bodydragi – lohe järgi lohisemine ilma lauata.

Kursus kestab 4 – 5 tundi. Kui kursus jääb poolikuks jätkatakse seda poolelijäänud kohast juba järgmisel kokkulepitud koolituskorral.

Koolituse hind: €100

Sõidukursuse käigus praktiseerime lohe lahtipakkimist, bodydragi lauaga ja lauale järgi. Õpime sõitmise teooriat ja lohega kõndimist, kordame päästesüsteemide toimimist vees ja tõstame veest ise lohe üles. Proovime esimest sõitu. Peale esimest sõitu parandame vead harjutame sõidu kontrollimist.

Kursus kestab 4 – 5 tundi.

Koolituse hind: €115

Trikitamise kursus sisaldab endas lohe tunnetamist ja sõidu osalist oskust. Õpime paremini ülestuult saama, pidurdama, keerama ja hüpete teooriat. Samuti õpime esimesi hüppeid ja edasijõudnute puhul ka rotatsioone ja rolle. Kursus kestab ca 4 – 5 tundi.

Koolituse hind: €100

Koolitusel tagame varustuse, mis koosneb lohedest, päästevestist, kiivrist, trapetsist ja õppematerjalidest.

Koolitataval peab olema kalipso ja vajadusel kalipso sussid, kindad. Vajadusel on võimalik ka kalipso rentida.

Koolitusel osalejatel on võimalus osta Flexifoil (5 kordne maailmameister Aaron Hadlow sõidab Flexifoil teamis ) tooteid soodustusega!

Igale koolituse läbinud õpilasele antakse IKO kaart, mis võimaldab puudujäänud koolitused alati poolelijäänud kohast edasi teha ja seda ükskõik kus riigis või maailmajaos!

Koolitusel saab osaleda 2 – 4 inimest.

Koolituse programmi koostas Priidu Null (IKO water Level2)

6740 – Null, Priidu
Email: priidu@getaway.ee
Phone: +372 56652625
Level: Level 2 (Water)
Certified since: 15 Jun 2009
Country of origin: Estonia (Harjumaa)
Additional Courses Taken:
No additional courses taken


IKO insured: NO
Priv. insured: NO