Tootetutvustus

Aaron Hadlow ja Flexifoil esitlevad uhiuut 2012. aasta toodet: lohesurfilauda Hadlow Freestyle MK2. Konkurentsitult suurimate kogemustega lohesurfar Aaron, kes on võitnud tervelt viis PKRA meistritiitlit, on edu toonud lohesurfilauda Hadlow Freestyle edasi arendanud.

Hiljuti lahkunud legendi Colin McCullochi armastatud algsel disainil ja kujul põhinev uus freestyle’iks mõeldud HADLOW’ surfilaud Flexifoililt pakub freestyle-lohesurfi harrastajatele uudseid ja ainulaadseid võimalusi ning rabab ka oma välimuse ja stiiliga.


Tänapäevastest materjalidest valmistatud laud on varasemast veel kergem, tugevam ja kindlam. Uue toote üldine välimus meenutab küll algset Hadlow Freestyle’i lohesurfilauda, kuid laua keskosas rihmade vahel on sooritusvõime parandamiseks kasutusele võetud veidi jäigem flex-süsteem.

Uus surfilaud Hadlow Freestyle, mis on mõeldud nii professionaalidele kui ka kesktasemel harrastajatele, tagab suurepärase stabiilsuse, haarde ja kiiruse ning on nii hästi kohandatav ja nii hea sooritusvõimega, et pakub isegi Aaronile endale pinget.


Lisaks suurusele 138 pakutakse neile, kes eelistavad sõita lühema lauaga, ka suurust 134.

„Töötasime koos Colin McCullochiga selle surfilaua kuju kallal aastaid. See laud aitas mul võita viis maailmameistritiitlit … See on ainulaadne flex- ja rocker-liinidega süsteem, mis pakub tippsõitjatele hämmastavaid sõiduomadusi ning tavaharrastajatele võimalust nautida mugavat ja lõõgastavat kulgemist.”

Aaron Hadlow – Flexifoil Kitesurfing Teami Rider
Lae alla infoleht:

€515 ilma klambriteta Soodushind: €338

Klambrid: €105