Hadlow ID

Mis määrab meie identiteedi?

Mis teeb meist selle, kes me oleme? Kuidas hallist massist eristuda? Me kehtestame ennast. Näitame maailmale, kes me oleme, mis meil kavas on ja kuhu tahame jõuda. Me unistame, tegutseme ja saavutame edu. Üksteist aastat tagasi alustas Aaron Hadlow oma lohesurfiteekonda Flexifoiliga. Ta otsustas, et tahab jõuda tippu ja jõudis sinna. Ta näitas maailmale oma loomust ja tõestas iseennast. Nüüd jagab ta seda teekonda teiega, kinkides teile surfilohe, millega saate temaga ühineda, jagada seda identiteeti, edu ja kuvandit. Flexifoili toetusel esitleb HADLOW lohet Hadlow ID.

Müügilolevast lohest HADLOW PRO edasi arendatud HADLOW ID lisab HADLOW’ kollektsiooni lohe, mida saavad endale lubada kõik edasipüüdlikud lohesurfarid. Suurema jõuülekandega, kergemini üleslennutatav ning nii vabastiili, vabasõitu kui ka lainesõitu harrastavatele lohesurfaritele suurepärase soorituse tagav Hadlow ID on uus laud HADLOW’ kollektsioonis, mis annab teile võimaluse areneda ning osaleda HADLOW’ liikumises ükskõik, kas olete kesktasemel või professionaalne sõitja.

Saadaval lohed: 6m, 8m, 10m ja 12m.


„ID-d luues kujutasin ette lohet, mis oleks usaldusväärne, tunduks käes kindel ja sobiks vabastiili jaoks ning oleks samas lohe, millele võib hüpata peaaegu iga tasemega sõitja. See briidliga varustatud esiservaga lohe suudab lainetel või vabasõidul jõuülekannet kas suurendada või vähendada, kuid samas kogub wake-stiili trikkideks piisavalt jõudu. Lohe sobib ka neile, kes alles õpivad hüppama, ning aitab neil kerge vaevaga areneda kesktasemel sõitjast professionaaliks.”

Aaron Hadlow – Flexifoil Kitesurfing Teami sõitja

LOHEDE HINNAD:
Hadlow ID  6m:  €840 Soodushind: €551
Hadlow ID  8m:  €915 Soodushind: €600
Hadlow ID  10m:  €985 Soodushind: €646
Hadlow ID  12m:  €1060 Soodushind: €696
Poom ja liinid:  €270 Soodushind: €177

Lae alla pressiteade: