Hübriidi täiuslikkus

ION on selle aasta ION-i sarjal hoitud rikkumatuna. Uurimis- ja arendusmeeskond on säilitanud ION-i C-lohe tunde ja hübriidi suutlikkuse tugeva segu. Tähelepanu on koondatud juhtserva, ribide ja purje täpsuse ning ehitustehnika täiustamisele. Me ei usu muutustesse muutuste nimel, kuid me teame, et katkematu täiustamine annab häid tulemusi.

Täiuslik valmistuskvaliteet on Flexifoili põhiväärtuste alus. Me soovime, et meie kliendid tunneksid end kindlalt vaatamata sellele, kas nad vahetavad lohesid igal aastal või sõidavad need ribadeks, Flexifoili surfilohe on nende parim investeering ja selle võimed ei pidurda nende lendu.

Kogu ION on üksikasjalikult läbi uuritud, et valmistada ülitäpne kolmemõõtmelisele CAD mudelile vastav kuju. Tootmistehnoloogia on võimeka ja kindla tootmise tagamiseks kaasatud kujundusprotsessi. Meie toodete  kvaliteeti võib usaldada.

Juhtserva uue materjaliga tugevduspaigad on suurendanud selle rõhutaluvust varasemaga võrreldes ligi 40%. Uus ribide ja juhtserva ühendustehnoloogia ning purje uus konstruktsioon annavad selle aasta ION-ile voolavama ja kumerama paneeli kuju. Oleme kindlad, et ION rahuldab igasuguste oskustega surfarite vajadused.

LOHE HINNAD:
Ion 10,5m : €815Soodushind – Poom, Liinid ja Lohe €550

Lae alla pressiteade:
9743

-