Quark on Flexifoili poolt välja töötatud meelelahutust pakkuv ja soodne uus 3-liiniline lohe surfamise õppimiseks – algajate lohesurfajate õpetamiseks õigesti ja enesekindlalt lendama. Komplektne, lendamiseks valmis lohe Quark, mis on varustatud 55 cm pikkuse juhtpoomiga, on ideaalne algajate lohesurfajate väljaõpetamiseks ja kõigile, kes otsivad tugevat, väga heade omadustega lohet surfamise õppimiseks. Quark on lohe, millega kogenud lohesurfajad saavad õpetada oma sõpru või sellega lõbu pärast ka ise lennata, kui tuul ei ole veel sõitmiseks piisavalt tugev!

Omadused

Konstrueerisime Quarki nii, et sellega oleks väga lihtne lennata ja et see oleks äärmiselt stabiilne. Kiire reageerimine surfaja liigutustele teeb sellest vastuvõtliku ja prognoositava lohe ning mis kõige tähtsam – sellega on mõnus lennata.
Võimas 2,4 m suurune lohepuri jaotab jõu sujuvalt ja progressiivselt. See jõud on piisav algaja surfaja ettevalmistamiseks vees surfamiseks. Sobib lendamiseks peaaegu kõigis tuuletingimustes. Lohe suur tuulevahemik tähendab seda, et isegi vaikse tuulega on võimalik omandada väärtuslikke lennukogemusi ja lohe täppisseadistamise oskusi.

Quark 2,4m:  €240  Soodushinnaga €140

Lae alla infoleht: